Strona główna » Aktualności » „Szczęśliwa Siódemka” z Międzychodem!

Razem ze „Szczęśliwą Siódemką” Międzychód pobiegł w dobrym kierunku.  Promowanie aktywności fizycznej? Zawsze jesteśmy na tak!

Była to druga edycja cyklicznie odbywającego się biegu w Komornikach. Uczestnicy rywalizacji musieli przebiec dokładnie 7777 metrów. Dla kogo siódemka okazała się szczęśliwa?

Po efektowne zwycięstwo sięgnął Dawid Cieślak, reprezentant miejscowych Komornik, który dystans ponad siedmiu kilometrów pokonał w czasie 27 minut i 25 sekund. 21 sekund po nim na mecie zameldował się Grzegorz Urbańczyk, który tym samym uplasował się na drugiej lokacie. Ostatnie miejsce na podium zajął Przemysław Lasoń z Radomska. Gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy podjęli wyzwanie „Szczęśliwej Siódemki!”

Oczywiście nie pojawiliśmy się w Komornikach bez powodu. Nasze firmowe gołąbki i ciecierzyca były wsparciem zarówno dla biegaczy, jak i licznych kibiców. Wysoka zawartość białka w naszych produktach, pomagały w szybkiej regeneracji sportowców i dodawały im siły po biegu.

Mamy nadzieję, że organizatorzy zaproszą nas także na trzecią edycję! Kolejny bieg jest już zaplanowany na 25 czerwca 2017 roku. Do zobaczenia?!